VRATNÁ ZÁLOHA NA ČIPOVOU KARTU -  100,-KČ
BEZKONTAKTNÍ-MAGNETICKÁ KARTA
Na bezkontaktní kartu naprogramujeme Vámi požadovaný tarif. Čipová karta je tedy potřeba pro všechny časové i bodové tarify a každý lyžař musí mít vždy svou kartu. Na čipovou kartu je nutné složit zálohu 100 Kč, která Vám bude vyplacena zpět po vrácení karty do pokladny. Čipovou kartu je možné si ponechat u sebe na další dny, nemusí být vrácena po každém lyžování. Vždy, když je potřeba, stačí ji pouze nechat nabít v pokladně jedním z tarifů. Záloha 100 Kč bude vyplacena kdykoliv po vrácení karty. Dětské a dospělé tarify lze na jedné kartě střídat. Pokud vracíte čipovou kartu poškozenou (prasklou, zlomenou, ohnutou apod), záloha se nevrací.
BODOVÁ JÍZDENKA
Body (jednotlivé jízdy) je možné projezdit během celé lyžařské sezóny. Pokud jste tedy dnes neprojezdili všechny body, ponechte si čipovou kartu u sebe a body uplatněte kterýkoliv jiný den aktuální sezóny.  Body lze také přičítat, tedy ke stávajícímu počtu bodů na kartě dobít další body, ale pouze stejným tarifem, který na kartě již je. Nebo libovoný tarif, ale až po úplném vyježdění karty.
ČASOVÉ JÍZDENKY NA  2, 3 ,HODINY + CELODENNÍ
Tyto jízdenky jsou aktivovány prvním zasunutím čipové karty do turniketu, tzn. od té doby je odpočítáván daný časový tarif. Pokud jste kartu neaktivovali (nepoužili) je platná i další dny lyžařské sezóny.
TURNIKETY
Karty s nabitým tarifem (bodovým nebo časovým) je třeba uložit do prázdné kapsy - nejlépe na levé straně bundy. Turniket Vás odbaví automaticky a při každém průchodu Vás informuje o zbývajícím čase platnosti Vašeho tarifu, nebo o zbývajícím počtu jízd.

Provozní doba

Sezóna ukončena, areál je aktuálně uzavřen.

Pondělí   9 - 17h
Úterý       9 - 17h
Středa     9 - 20h
Čtvrtek    9 - 17h
Pátek       9 - 20h
Sobota    9 - 20h
Neděle     9 - 17h

 

Množství sněhu

0

Aktuální teplota

Teplota: 19 ºC
Aktualizace: 2024-07-25 18:29:46